It will be a short post today because we got back from vacation last night. We were gone for an entire week, during which I spent $10.97 on one gallon of milk and two containers of juice. Otherwise food went on the vacation budget.
That does mean that this week will have quite a few stops so next week’s post might be rather long. It also means school is just around the corner so hopefully I’ll be able to get more than one or two posts up per week. I certainly have a new set of material!
Yay for last vacation of summer! Did you guys head to Florida? Do you plan to recap your trip? Hope so.
LikeLike